Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Jídelní lístek 28.6.-2.7.2021
Přehled akcí ZŠ - červen 2021
29
Jídelní lístek 28.6.-2.7.2021
Přehled akcí ZŠ - červen 2021
30
Jídelní lístek 28.6.-2.7.2021
Přehled akcí ZŠ - červen 2021
1
Jídelní lístek 28.6.-2.7.2021
2
Jídelní lístek 28.6.-2.7.2021
3 4
5 6 7
Letní kemp pro děti
8
Letní kemp pro děti
9
Letní kemp pro děti
10
Letní kemp pro děti
11
Letní kemp pro děti
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > > Harmonogram školního roku - ZŠ > Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020

Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020



Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020

Zahájení výuky šk. roku: 02. 09. 2019
Pravidelné vyučování dle rozvrhu: 03. 09. 2019
Konec I. pololetí: 30. 01. 2020
Konec II. pololetí: 30. 06. 2020

Termíny prázdnin:

Podzimní prázdniny 29. 10. – 30. 10. 2019

Vánoční prázdniny 23. 12. 2019 – 03. 01. 2020 (vyučování začne 06. 01. 2020)

Jednodenní pololetní prázdniny 31. 01. 2020

Jarní prázdniny 02. 03. – 08. 03. 2020

Velikonoční prázdniny 09. 04. – 10. 04. 2020 (13. 4. tzv. ostatní svátek)

Hlavní prázdniny 01. 07. – 31. 08. 2019 (vyučování šk. roku 2020/2021 začne 01. 09. 2020)

Termíny třídních schůzek:

19. 09. 2019
14. 11. 2019
16. 01. 2020
07. 05. 2020

Termíny pedagogických rad:

11. 11. 2019 (pondělí od 15:00)
13. 01. 2020 (pondělí)
20. 04. 2020 (pondělí)
15. 06. 2020 (pondělí)

Termíny provozních porad: 27. 08. 2019 , dále dle potřeby provozu školy

Ředitelské volno: Bude stanoveno v případě potřeby.

Dny otevřených dveří: 04. 11. 2019 (8: 00 – 12: 00 hod.), 18. 02. 2020 (16: 00 – 17: 30 hod.)
(Jiné termíny po domluvě s třídními učitelkami.)

 

Přidělení funkcí
Ředitelka školy: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Speciální pedagog: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Výchovný poradce: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Metodik prevence: Mgr. Martina Karasová
Zdravotník: Jana Fejková

Třídní učitelé ZŠ
I. třída (1. a 2. ročník) Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
II. třída (3., 4. a 5. ročník) Mgr. Martina Karasová

Ostatní učitelé ZŠ
Učitel anglického jazyka: PhDr. Ivan Macek

Inventarizační komise
Inventarizace probíhá ve spolupráci se zřizovatelem. Zodpovídá Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová

Odborné učebny
Počítačová učebna: PhDr. Ivan Macek
Hudební učebna: Mgr. Martina Karasová

Metodické orgány
Metodické sdružení I. stupně: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová

Výuka plavání
Výuka plavání pro I. a II. třídu: Jana Fejková
Termín: 9. 12. 2019 – 16. 3. 2020