Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Jídelní lístek 1.2.-5.2.2021
2
Jídelní lístek 1.2.-5.2.2021
3
Jídelní lístek 1.2.-5.2.2021
4
Jídelní lístek 1.2.-5.2.2021
5
Jídelní lístek 1.2.-5.2.2021
6 7
8
Jídelní lístek 8.2.-12.2.2021
9
Jídelní lístek 8.2.-12.2.2021
10
Jídelní lístek 8.2.-12.2.2021
11
Jídelní lístek 8.2.-12.2.2021
12
Jídelní lístek 8.2.-12.2.2021
13 14
15
Jídelní lístek 15.2.-19.2.2021
16
Jídelní lístek 15.2.-19.2.2021
17
Jídelní lístek 15.2.-19.2.2021
18
Jídelní lístek 15.2.-19.2.2021
19
Jídelní lístek 15.2.-19.2.2021
20 21
22
Jídelní lístek 22.2.-26.2.2021
23
Jídelní lístek 22.2.-26.2.2021
24
Program pro předškoláky
Jídelní lístek 22.2.-26.2.2021
25
Program pro předškoláky
Jídelní lístek 22.2.-26.2.2021
26
Program pro předškoláky
Jídelní lístek 22.2.-26.2.2021
27
Program pro předškoláky
28
Program pro předškoláky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > > Harmonogram školního roku - ZŠ > Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020

Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020



Pedagogicko - organizační zabezpečení školního roku 2019/2020

Zahájení výuky šk. roku: 02. 09. 2019
Pravidelné vyučování dle rozvrhu: 03. 09. 2019
Konec I. pololetí: 30. 01. 2020
Konec II. pololetí: 30. 06. 2020

Termíny prázdnin:

Podzimní prázdniny 29. 10. – 30. 10. 2019

Vánoční prázdniny 23. 12. 2019 – 03. 01. 2020 (vyučování začne 06. 01. 2020)

Jednodenní pololetní prázdniny 31. 01. 2020

Jarní prázdniny 02. 03. – 08. 03. 2020

Velikonoční prázdniny 09. 04. – 10. 04. 2020 (13. 4. tzv. ostatní svátek)

Hlavní prázdniny 01. 07. – 31. 08. 2019 (vyučování šk. roku 2020/2021 začne 01. 09. 2020)

Termíny třídních schůzek:

19. 09. 2019
14. 11. 2019
16. 01. 2020
07. 05. 2020

Termíny pedagogických rad:

11. 11. 2019 (pondělí od 15:00)
13. 01. 2020 (pondělí)
20. 04. 2020 (pondělí)
15. 06. 2020 (pondělí)

Termíny provozních porad: 27. 08. 2019 , dále dle potřeby provozu školy

Ředitelské volno: Bude stanoveno v případě potřeby.

Dny otevřených dveří: 04. 11. 2019 (8: 00 – 12: 00 hod.), 18. 02. 2020 (16: 00 – 17: 30 hod.)
(Jiné termíny po domluvě s třídními učitelkami.)

 

Přidělení funkcí
Ředitelka školy: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Speciální pedagog: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Výchovný poradce: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
Metodik prevence: Mgr. Martina Karasová
Zdravotník: Jana Fejková

Třídní učitelé ZŠ
I. třída (1. a 2. ročník) Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová
II. třída (3., 4. a 5. ročník) Mgr. Martina Karasová

Ostatní učitelé ZŠ
Učitel anglického jazyka: PhDr. Ivan Macek

Inventarizační komise
Inventarizace probíhá ve spolupráci se zřizovatelem. Zodpovídá Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová

Odborné učebny
Počítačová učebna: PhDr. Ivan Macek
Hudební učebna: Mgr. Martina Karasová

Metodické orgány
Metodické sdružení I. stupně: Mgr. Simona Kropáčková Hvězdová

Výuka plavání
Výuka plavání pro I. a II. třídu: Jana Fejková
Termín: 9. 12. 2019 – 16. 3. 2020